Opakowania tekturowe to zarówno klasyczne pudła klapowe jak i bardziej skomplikowane fasonowe, a także kaszerowane czy typu display. Wszystkie te produkty znajdą Państwo w naszej ofercie.

Produkujemy opakowania dla różnych gałęzi przemysłu i dla wielu, zróżnicowanych rynków.

Zawsze służymy fachowym doradztwem, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.

Opakowania z tektury falistej

  • Opakowania offsetowe
  • Opakowania bez nadruku
  • Opakowania z nadrukiem flexo
  • Opakowania ekspozycyjne

Opakowania bez nadruku

Najprostsza, budżetowa wersja opakowań. Stosowana zwykle dla pudeł zbiorczych, bądź gam produktów, które nie wymagają specjalnego, bezpośredniego oznakowania.

Opakowania offsetowe

Oferujemy opakowania z nadrukiem offsetowym (kaszerowane). Papier nadrukowany w pełnej gamie kolorów z dowolna grafiką lub zdjęciami, kaszerujemy na tekturze falistej. Dodatkowe procesy technologiczne jak sztancowanie czy klejenie, pozwalają na uzyskanie odpowiedniej konstrukcji odpowiadającej na potrzeby Klienta

Opakowania z nadrukiem flexo

W ramach tych opakowań produkujemy klasyczne pudła klapowe ze wszystkich rodzajów tektur falistych oraz opakowania fasonowe (wykrojnikowe). Opakowania fasonowe mogą być wykonane w postaci klejonej lub płaskiej w zależności od zastosowanej konstrukcji. Cechą wspólną tych opakowań jest konieczność użycia do ich produkcji wykrojnika.

Na powyższych opakowaniach możemy wykonać nadruk metodą fleksograficzną. Kolory możemy dobrać wg wzornika Pantone lub wg.indywidualnych uzgodnień.

Opakowania ekspozycyjne

Opakowania typu display, stand - ze względu na bezpośrednią funkcję marketingową oraz ekspozycyjną, najczęściej produkowane są z nadrukiem offsetowym lub fleksograficznym.

 

Zapytaj doradcy i zamów już dziś!

office@laboprint.eu

 

 

 

powrót
Nasi

klienci

Skontaktuj się

z nami

Labo Print S.A.
ul. Szczawnicka 1
60-471 Poznań

Godziny otwarcia

biura obsługi klienta


pon - pt 9.00 - 17.00
telefon+48 61 841 18 89
Prosimy poprawnie wypełnić zaznaczone pola
Administratorem danych osobowych jest Labo Print S.A., ul. Szczawnicka 1, 60 - 471 Poznań, Polska. [Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych]
Prosimy poprawnie wypełnić zaznaczone pola
Add me: zamowienie_wyslane (Array)
Administratorem danych osobowych jest Labo Print S.A., ul. Szczawnicka 1, 60 - 471 Poznań, Polska. [Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych]