Wraz ze zmieniającym się rynkiem, personalizacją wydruków i produkcją w niskich i zmiennych nakładach we wszystkich branżach, producenci stają dziś przed wyzwaniem: jak szybko, tanio i w bardzo dobrej jakości oznakować swoje produkty jednostkowe i opakowania zbiorcze.

Różne opisy produktów, kilkanaście wersji językowych, zmiany kolorystyczne, testowe i promocyjne wersje opakowań to dzisiejsza rzeczywistość dla opakowań i etykiet.

Labo Print S.A. jako jedyna drukarnia etykiet w Polsce posiada w pełni przemysłowe urządzenie do druku i produkcji etykiet w technologii ink jet UV z wycinaniem laserowym w jednej linii, dzięki czemu może nie tylko drukować trwałe, niewymagające dodatkowych zabezpieczeń etykiety, ale przede wszystkim wycinać wszystkie nieregularne kształty i dostarczyć Klientowi nawet już 500 etykiet „od ręki” bez dodatkowych kosztów przygotowania druku.

Dzięki temu możemy zaoferować klientom m.in. zróżnicowanie opisów produktów - w tym możliwość użycia zmiennych danych takich jak numeracja etykiet czy kodów kreskowych, różne wersje językowe, dowolny kształt etykiety, promocyjne i testowe wersje opakowań oraz etykiety okazjonalne. 

CYFROWY DRUK i PRODUKCJA ETYKIET

  • Druk średnich, zmiennych nakładów
  • Krótkie terminy realizacji
  • Dowolne kształty etykiet
  • Trwały wydruk atramentami UV
  • Elastyczność produkcji
  • Niski koszt
  • Wysoka jakość 

Zapytaj doradcy i zamów już dziś!

etykiety@laboprint.eu

 

powrót
Nasi

klienci

Skontaktuj się

z nami

Labo Print S.A.
ul. Szczawnicka 1
60-471 Poznań

telefon+48 61 841 18 89
Godziny otwarcia

biura obsługi klienta

pon - pt 9.00 - 17.00
Prześlij do nas zapytanie.

Odpowiemy w ciągu 24h

Prosimy poprawnie wypełnić zaznaczone pola
Prosimy poprawnie wypełnić zaznaczone pola
Add me: zamowienie_wyslane (Array)