Druk Latexowy to nowoczesna technologia druku wykorzystująca tusze oparte na wodzie, by maksymalnie zredukować negatywny wpływ na środowisko. Ekologiczny druk Latexowy jest całkowicie bezwonny i bezpieczny, zachowując przy tym rewelacyjną jakość druku, co stanowi niewątpliwie o jego przewadze nad innymi technologiami druku cyfrowego. Ze względu na brak zapachu, produkty drukowane latexem są często wykorzystywane w branży wnętrzarskiej. Z powodzeniem można używać ich w biurach, miejscach użyteczności publicznej, domach, a nawet w pokojach dziecięcych czy przedszkolach.

Nadruki wykonane w tej technologii są niezwykle trwałe, a przy tym rozciągliwe, co znakomicie sprawdza się np. podczas oklejania pojazdów.
Nie do przecenienia w technologii latexowej jest także czas realizacji. W odróżnieniu od innych dostępnych na rynku technologii, materiały drukowane latexowo są gotowe do użytku natychmiast po zdjęciu z maszyny. Tyczy się to nawet folii, które tuż po zadruku mogą być przekazane do aplikacji.

Najbardziej popularne materiały w tej technologii:

  • Wallart ( różne rodzaje tapety)
  • Folia monomerowa
  • Phototex
  • N-tex Fabric
  • Whiteback paper

 

 

powrót
Nasi

klienci

Skontaktuj się

z nami

Labo Print S.A.
ul. Szczawnicka 1
60-471 Poznań

telefon+48 61 841 18 89
Godziny otwarcia

biura obsługi klienta

pon - pt 9.00 - 17.00
Prześlij do nas zapytanie.

Odpowiemy w ciągu 24h

Prosimy poprawnie wypełnić zaznaczone pola
Prosimy poprawnie wypełnić zaznaczone pola
Add me: zamowienie_wyslane (Array)