PL
Ważne linki
GPW
New Connect
KNF
SEG
Wykres notowań Spółki
07.09.2017
Opublikowaliśmy raport półroczny za pierwsze półrocze 2017 roku
Opublikowaliśmy raport półroczny za pierwsze półrocze 2017 roku

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym przekazaliśmy do publicznej wiadomości raport okresowy spółki za pierwsze półrocze 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem, który znajdą Państwo w tym miejscu Relacje Inwestorskie, na naszej stronie internetowej.

Zarząd Labo Print S.A.

15.07.2017
Labo Print partnerem turnieju Poznań Open
Labo Print partnerem turnieju Poznań Open

Kolejny już rok z rzędu, w dniach 15-23 lipca, odbywa się w Poznaniu Międzynarodowy Turniej Tenisowy Challenger ATP pod nazwą Poznań Open.
Wzorem lat poprzednich, także i w tym roku jesteśmy partnerem turnieju i wspieramy organizatorów w zakresie druku wielkoformatowego.
W ramach tejże współpracy, przygotowaliśmy szereg produktów na przeróżnych materiałach, które ozdabiają teren poznańskiej Olimpii i umilają czas przybyłym kibicom.
Począwszy od band na kortach, przez banery, kompletne systemy flagowe, aż po namiot reklamowy, w którym mogą Państwo odpocząć i poszukać wytchnienia od upału.
Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami z imprezy oraz wynikami turnieju, które na bieżąco znajdą Państwo tutaj

20.04.2017
Trochę radości w niewesołym miejscu
Trochę radości w niewesołym miejscu

Rozweselić kolorem, taki był cel naszego działania w III Oddziale Onkologiczno – Hematologicznego Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu. Dzięki nowoczesnej technologii druku HP Latex, mogliśmy z powodzeniem zrealizować zamierzenia. Udało nam się zaprosić dwóch partnerów, do tego dobroczynnego projektu.

Firma Integart Sp. z o.o. ofiarowała nam media, na których w bezpiecznej dla zdrowia maluszków technologii HP Latex, wykonaliśmy kolorowe nadruki. Znakomitym projektem, który ozdobił szpitalne wnętrza, wsparła nas Agencja Reklamowa Żółta Żarówka z Poznania.

Teraz wejście na szpitalny oddział przenosi do bajkowej krainy, gdzie króluje radość, uśmiech i kolor. Wierzymy, że taka sceneria choć na chwilę pozwala zapomnieć o cierpieniu i wspomaga powrót do zdrowia małych pacjentów.

Efekty tej charytatywnej akcji, mogą Państwo obejrzeć tutaj.

 

 

31.03.2017
Jednostkowy raport roczny Labo Print S.A. za 2016 rok już dostępny!
Jednostkowy raport roczny Labo Print S.A. za 2016 rok już dostępny!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym przekazaliśmy do publicznej wiadomości jednostkowy raport roczny Spółki za rok 2016.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem, który znajdą Państwo w zakładce 'Relacje inwestorskie'.

 

Zarząd Labo Print S.A.

powrót
Nasi

klienci

Skontaktuj się

z nami

Labo Print S.A.
ul. Szczawnicka 1
60-471 Poznań

Godziny otwarcia

biura obsługi klienta


pon - pt 9.00 - 17.00
telefon+48 61 841 18 89