PL

LABO PRINT S.A.

  • wiodąca firma działająca w branży reklamowej w sektorze druku cyfrowego od 2006r.
  • zespół blisko 200 wyjątkowych osób
  • marka rozpoznawana i ceniona w 15 krajach Europy
  • spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych

Poszukuje energicznych osób na stanowisko

Specjalista d/s Sprzedaży – Dział Etykiet
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska:

  • realizacja celów sprzedażowych
  • pozyskiwanie klientów i utrzymywanie kontaktów z klientami
  • raportowanie prac zgodnie z wymaganiami przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z klientami
  • gotowość do uczenia się i poznawania nowych branż
  • otwartość, chęć do pracy z klientem, optymizm, energia życiowa
  • osobowość lubiąca ludzi i pracę polegającą na kontaktach z ludźmi
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres .

Nasi

klienci

Skontaktuj się

z nami

Labo Print S.A.
ul. Rabczańska 1
60-476 Poznań

telefon+48 61 841 18 89
Godziny otwarcia

biura obsługi klienta

pon - pt 9.00 - 17.00
Prześlij do nas zapytanie.

Odpowiemy w ciągu 24h

Prosimy poprawnie wypełnić zaznaczone pola
Add me: zamowienie_wyslane (Array)